Wczytuję dane...
Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

    1. Klient sklepu internetowego działającego pod adresem www.swiatkoszy.eu wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w bazie danych P&P zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2017 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowychi w sprwie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane te przechowywane są wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz prowadzenia akcji marketingowych, promocyjnych i reklamowych dla Klientów sklepu z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych przepisami o ochronie danych osobowych RODO.

    2. Złożenie zamówienia przez Klienta i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza zgodę na otrzymywanie informacji pochodzących od P&P, dotyczących świadczonych usług i dystrybuowanych produktów na adres poczty elektronicznej Klienta, udostępniony P&P dla celów realizacji zamówienia oraz obsługi technicznej sklepu.

    3. Każdy Klient ma prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych sklepu. By uzyskać dostęp do własnych danych osobowych wprowadzono procedurę weryfikującą tożsamość użytkownika polegającą na podaniu hasła oraz identyfikatora (adresu e-mail).